YARDIM SAYFASI

Bu bölümde SMSKODU.com hakkında en sık karşılaşılan
sorunların çözümlerine, sorularınızın cevaplarına
ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Değerli ziyaretçilerimiz tarafından en sık sorulan soruların, detaylı cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızın çözümüne ulaşamazsanız bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

Kullanıcı panelinizdeki Destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Panelinizden "bakiye yükle" sekmesine giriş yaptıktan sonra ilgili sayfada bulunan alanları doldurarak 7/24 online bakiye yükleyebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bakiye yükleme işlemini tamamladıktan sonra panelinizde numara satın al bölümünde bulunan serivslerden ve servis içerisinde bulunan ülkelerden birini seçerek sipariş verebilirsiniz.

Onay Kodu Nerede?

Sipariş verildikten sonra sayfa sizi otomatik olarak "satın aldıklarım" sayfasına yönlendirecektir, onay kodunuz bu sayfa üzerinde bulunan "onay kodu" sütununa gelmektedir. 10 saniyede bir sayfayı yenilemenizi öneririz.

Siparişi Nasıl İptal Edebilirim?

Sadece onay kodu gelmemiş siparişler iptal edilebilmektedir, bu işlem için "satın aldıklarım" sayfasında en sağda bulunan "iptal" butonlarını kullanabilirsiniz. İptal edilen işlemlerde bakiyeniz otomatik iade edilmektedir.

İstediğim Ülkeye Ait Numara Yok, Ne Yapabilirim?

Bakiye yüklemeden önce istediğiniz ülkenin stoklarını kontrol ediniz, stok kontrolü sonrası siz bakiye yükleyene kadar toplu alım olabilir. Bu durumda stokların sıfıra inmesi zaman alacaktır, bu gibi durumlarda sisteme yüklenen bakiyeler iade edilmez. Stok gelince veya hali hazırda stokta olan ülkelerden onay hizmeti alabilirsiniz.

En Az Kaç Para Yükleyebilirim?

Minimum yükleme limiti 10₺'dir.

Aynı Numarayı 2. Defa Kullanabilir Miyim?

Hayır, numaralar tek işlemliktir.

En Fazla Kaç Adet Sipariş Verebilirim?

Maksimum sipariş sayısı stok sayımıza paraleldir, stok ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Aldığım numarayı başkası da alabilir mi?

Sanal numaralar tek kullanımlık oldup sms doğrulama kodu geldikten sonra artık kullanıma kapanmaktadır. Dolayısıyla almış olduğunuz bir numarayı başka birinin alma imkanı bulunmamaltadır.

Sms Gelmedi. Ne Yapmalıyım?

Eğer 4 dakika içinde gelmez ise iptal edip yeni numara alabilirsiniz. İptal ettiğinizde bakiyeniz iade edilir.

Kod Neden Gelmez?

Çeşitli servislerin sms onayı için aldığınız numaralara istediğiniz kodlar genellikle gelir. Fakat bazı durumlarda kod gelmeyebilmektedir. Bunun olası bazı sebepleri şunlardır; 1. Kod istedikten sonra "satın aldıklarım" bölümünü açıp sayfayı sık sık yenilememekten kaynaklanabilir. 2. Kod istenen servisten kod süresinin dolmasını beklemeden art arda kod istenmesinden kaynaklanabilir. 3. Kod istediğiniz servisin aldığınız ülke numarasına kod göndermemesinden kaynaklanabilir. 4.Kod istenen cihazların (Telefon tablet vs) ilgili servis tarafından kötüye kullanıldığının düşünülüp kara listeye alınıp MAC adresinin engellenmiş olma ihtimalinden kaynaklanabilir. Bu durumda kodu farklı cihazlardan (bilgisayardan, farklı bir telefondan) isteyip doğruladıktan sonra kendi cihazınızda oturum açmanız gerekebilir. 5. Tüm bunları yaptıktan sonra hala kod gelmemesi durumunda almış olduğunuz numara iptal edildiği takdirde bakiyenizden düşülen miktar tekrar bakiyenize eklenmektedir.

WhatsApp Numarası Kalıcı Mı?

WhatsApp servisimiz için sadece kod gelme garantisi vermekteyiz. Patlamaların telafisi kesinlikle yoktur. WhatsApp numarası aldıktan sonra "iki faktörlü kimlik doğrulama" özelliğini aktif duruma getirmeniz önerilmektedir.

Neden Biz?

Çeşitli platformların sms doğrulaması için almak istediğiniz sanal numaralarla ilgili oluşabilecek her türlü soru ve sorun için destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri yetkilisi bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz robotik yazılımlarla değil doğrudan doğruya insanla hizmet vermekte olup oluşabilecek sorunlarla ilgili sizinle yakından ilgilenip memnuniyetiniz için gayret gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Kart Bilgilerim Güvende mi?

Şirketimiz ödeme sistemlerinde Shopier kullanmaktadır. Shopier, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

Geri Ödeme Talebinde Bulunma

Yatırılan ücretin geri iadesi yoktur. Site içinde kullanılması zorunludur. Satın aldığınız numaraya sms gelmediği takdirde numarayı iptal ederseniz ücretiniz smskodu.com bakiyenize otomatik olarak iade edilmektedir.

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli uygulama

yardım

YARDIM

Yaşadığınız tüm sorunlarınız için yardım
bölümünü kullanabilirsiniz.

sohbet sitesi

Komutlar

Mobil Onay ve SMSKODU.com ile ilgili tüm komutlara
bu bölümden ulaşabilirsiniz.

chat

Servisler

Tüm Ülke Servisleri Mevcuttur.